درباره ما

مجموعه زائر سرای حضرت ولی عصر در جوار بارگاه ملکوتی علی ابن امام محمد باقر(ع) و در دامنه کوه با چشم اندازی زیبا واقع گرديده است.

شمالا محدود می گردد به ارتفاعات ،از طرف جنوب به خيابان پشت حرم ،از طرف غرب به شهرک مسکونی قائم (عج)  از طرف شرق در جوار حرم مطهر امام است.

اين زائر سرا وقف است بر زوار علی ابن امام محمد باقر (ع) که توسط حضرت آيه ا... امامی کاشانی با کمک جمعی از ارادتمندان آستان اهل بيت عصمت و طهارت در شعبان سال 1426 تاسيس گرديده است.
این مجموعه دارای 4فاز اقامتی 79 واحده كه 64واحد آن قابل بهره برداري و مجهز به همه امكانات و 15واحد آن  در فاز4 كه در حال ساخت  مي باشد . همچنين در فاز 5مجموعه يك سالن آمفي تئاتر  و همايش 500نفره به همراه سالن غذاخوري مجلل  با چشم اندازي بسيار زيبا در حال  احداث مي باشد.اين مجموعه  داراي فضای سبز بسيار زيبا ، فضاي كوهنوردي ،پارک کودک ،وسايل بدنسازي و پارکینگ می باشد. دسترسی به هر فاز با اتومبیل شخصی امکانپذیر می باشد.

یکی از این فازهای اقامتی دارای واحد های دوبلکس می باشد که طبقه فوقانی جهت استراحت زائرين و طبقه تحتانی جهت نشيمن و پذيرايی مي باشد

هر سوئیت بطور مجزا دارای امکاناتی چون سرويس بهداشتي، حمام، آشپزخانه، اتاق خواب و اتاق پذیرایی،یخچال، تلویزیون، تخت، پتو وسایل گرمایشی و سرمایشی و.....  می باشد.                              ******مهمانان عزيز ،جهت رزرو  فعلا از طريق تماس تلفني اقدام نماييد.*****